srijeda, 23. veljače 2011.

PREKINULI SERIJU PORAZA!

Utakmicom 13.kola kuglači Knina dočekali su ekipu PZC iz Splita i upisali nova dva boda nakon serije poraza u vrlo dramatičnoj završnici kninjani su pobijedili rezultatom 5-3 (3150-3134) i tako zadržali priključak za vrh.
Sam početak nije dobro počeo za kninjane pošto je ponajbolji igrač Ivan Tomić loše otvorio set (116) protiv mladog i perspektivnog Ivana Totića koji je imao 156 čunjeva u tom prvom setu i imao je fantastičnu prednost za nastavak utakmice,međutim Tomić se nije predavao i igrao je set po set jer jedino mu je takva situacija davala nekakve izglede za pobjedu.Mladi Totić je polako padao u igri dok se Tomić dizao i pritiskao što mu je na kraju donijelo pobjedu i vrlo važan poen svojoj momčadi.Drugi poen za Knin donosi Berislav Nosić (528) koji je nadvisio Nikolu Županovića (520) i kninjani imaju 2-0 nakon prvog para što donosi određenu sigurnost za nastavak utakmice.
U drugom bloku za kninjane igra Marko Ćorić (522) koji za jedno drvo gubi od Ivana Bašića (523) dok Josip Jurenović (486) također gubi od M.Brnas (489) i tako utakmicu dovode do krajnje neizvjesnog ishoda.
U trećem bloku igrača za kninjane natupaju dva rutinera Željko Maloča (573) koji je fantastično odigrao susret i zasluženo nosi titulu najboljeg pojedinca ovog meča koji i solidni Stipe Kokeza (525) nije mogao parirati.Drugi rutiner Branimir Marić (507) ponovo se muči kroz igru i zasluženo gubi od Stipe Rako (522) ali ne prevelikom razlikom čunjeva tako da kninjani ukupno imaju 16 čunjeva viška za koje dobijaju nova dva poena za ukupnih 5-3 teških ali zasluženih.